Domaindot.al

Regjistrari nr.1 i domaineve ne Shqiperi

Ne ofrojmë një gamë të gjerë shërbimesh duke përfshirë web hosting i përbashkët, VPS hosting dhe server te dedikuar. Ndërsa operojmë kryesisht me serverë në Evropë, ne ofrojmë gjithashtu hosting lokal për klientët me trafik të madh në Shqipëri, të gatshëm për të përfituar nga rrjeti lokal.

Rreth Nesh

Domaindot.al ju ndihmon per rritjen e prezences online

Hostim webi  

Planet tona hosting janë krijuar për të ndihmuar blogerët dhe bizneset e vogla të maksimizojnë praninë e tyre në internet.

Planet tona te hostimit

Zgjidhni zgjidhjen më të mirë për blogun, dyqanin tuaj online, portofolin ose aplikacionin në internet.Ne kemi një plan për t'iu përshtatur nevojave tuaja.

Te gjitha Planet

Regjistrim Domain  

Gjeni domain emerin dhe regjistroheni online me regjistrar te akredituar nga AKEP. Ne nuk regjistrojme vetem .al .com.al domaine por dhe globale sipas kerkesave tuaja per kerkesa specifike na kontaktoni dhe ne ju shkruajme.

.al €10.00   .com.al €12.99   .org.al €12.99   .com €9.90   .email €21.76

Transfero domain-in tuaj me domaindot.al
Lista e domaineve te disponueshem

Web Dizajn  

Dedikuar klientëve për zhvillimin e faqes së internetit të cilësisë më të lartë, si në aspektin e dizajnit ashtu edhe në funksionet më praktike dhe SEO për motorët e kërkimit. Prezantoje veten online me një faqe interneti dinjitoze!

Planet Web

Planet dhe çmimet e hostimit të webit

Ne kemi një plan për t'iu përshtatur nevojave tuaja.

Vetem.al
€9.99 / në vit

1 GB HAPESIRE NE DISK


5GB BANDWIDTH


1 SITE DINAMIK


cPanel


2 LLOGARI FTP


5 LLOGARI E-MAIL


24/7 SUPPORT


Ble Tani
Mercury
€19.99 / në vit

3 GB HAPESIRE NE DISK


20GB BANDWIDTH


2 SITE DINAMIK


cPanel


5 LLOGARI FTP


10 LLOGARI E-MAIL


24/7 SUPPORT


Ble Tani
Earth
€35.99 / në vit

10 GB HAPESIRE NE DISK


100GB BANDWIDTH


SITE DINAMIKE PA LIMIT


cPanel


LLOGARI FTP PA LIMIT


LLOGARI E-MAIL PA LIMIT


24/7 SUPPORT


Ble Tani

Filloni kërkimin e emrit të domain-it tuaj

.al €10.00   .com.al €12.99   .org.al €12.99   .com €9.90   .email €21.76

Transfero domain-in tuaj me domaindot.al
Lista e domaineve te disponueshem

Shërbimet e hosting për
biznese të të gjitha përmasave

Ne ofrojme gjithashtu sherbime te tjera si hosim faqe internet, certifikat ssl,
servera te dedikuar dhe zhvillim faqe internet per cdo lloje kategorie biznesesh.

Hostim Web-i   (NGA 9,99 € ÇDO VIT)
Një faqe interneti nuk ekziston në internet pa një server pritës. Zgjidhni një nga paketat tona për të bërë të dukshme faqen, blogun ose dyqanin tuaj online.
Hostim VPS  (NGA 4,95 € CDO MUAJ)
Ne ofrojmë serverë virtualë me parametra optimalë dhe çmime shumë të mira për të vendosur projektin tuaj!
CERTIFIKATA SSL (NGA 6,90 € ÇDO VIT)
Ndërtoni një reputacion të sigurt me shiritin e gjelbër të adresave. GeoTrust® True BusinessID me EV është produkti ynë premium i sigurisë SSL i klasit të biznesit,
SERVERA TE DEDIKUAR (NGA 175.00 € CDO MUAJ)
Një shërbim pritës i dedikuar, server i dedikuar ose shërbim i menaxhuar i pritjes është një lloj shërbimi ku klienti merr me qira një server të tërë që nuk ndahet me askënd tjetër.

Si funksionon për te arritur
suksesin e biznesit tuaj online

Qellimi jone eshte zhvillimi dhe rritja e prezences online te klienteve tane.

Blini nje Domain
Zgjidhni Planin e Hostimit
Beni kerkesen per faqe interneti
Zhvillim Marketing dhe SEO